Enzo Music Team
Strona Główna Artykuły Forum Polecane Linki Kategorie Newsów
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
Polecane Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 8,763
Najnowszy Użytkownik: vdl73557
Powstaje nowa gra z serii Metro
Gry


Lubimy serię Metro, prawda? Dość niespodziewanie dowiedzieliśmy się, iż za jakiś czas dane nam będzie zagrać w kolejną część.

Ostatnio mówiło się o tym, iż gry z serii Metro mogą trafić na Xbox One i PS4. Wielu graczy ucieszyło się z takiego obrotu sprawy, ale najnowsze informacje brzmią jeszcze lepiej. Przedstawiciele studia 4A Games ujawnili, iż trwają już prace nad nową grą z cyklu Metro.

"Pracujemy nad niezapowiedzianymi jeszcze tytułami, w tym osadzonymi w uniwersum Metro, jak również nad innymi, świeżymi projektami."

Plany producenta są zatem dość ambitne, a w ich realizacji pomóc ma nowe studio, które właśnie otworzone zostało na Malcie.

"Otwierając naszą nową siedzibę na Malcie, w państwie członkowskim UE, 4A Games będzie w stanie lepiej konkurować na arenie międzynarodowej. Malta oferuje fantastyczne możliwości do rozwoju gier i jesteśmy przekonani, że 4A Games będzie potrafiło teraz przyciągnąć największe talenty z Ukrainy, Malty i innych państw. To początek nowego rozdziału 4A Games."

Pozostaje nam trzymać kciuki i wierzyć, że nowe Metro będzie co najmniej tak dobre, jak poprzednie gry z tej serii.

Za nową odsłoną Darksiders mogą stać dotychczasowi twórcy serii
Gry


Byli pracownicy Vigil Games są brani przez Nordic Games pod uwagę jako potencjalni wykonawcy nowej odsłony Darksiders. Na razie nic jednak nie jest jeszcze rozstrzygnięte.

Darksiders żyje! Niebawem "ekscytujące wieści- obwieszczaliśmy przed kilkudziesięcioma ledwie godzinami. Okazuje się jednak, że prace są na tak wczesnym etapie, że nie wiadomo nawet kto będzie odpowiadał za nową część serii. Oto oświadczenie, jakie za pośrednictwem łamów RPS przekazał przedstawiciel Nordic Games:

- W kwestii Darksiders 3: oczywiście zajmowaliśmy się tym w tle, rozmawiając z byłymi członkami zespołu o kontynuowaniu serii, ale nie jesteśmy gotowi na to, by cokolwiek ogłaszać. Joe Madureira trafił jednak w punkt mówiąc, że DS nie umarło, nam też na tym zależy. Zanim jednak będziemy mogli powiedzieć cokolwiek o tym "jak" i "kiedy" w kontekście wydania i finansowania kontynuacji, nadal jesteśmy zajęci rozstrzyganiem tego, "kto" będzie odpowiadał za ten projekt o dużej skali. Mogę jedynie zapewnić, że w kwestii Darksiders nie zadowolimy się drugimi najlepszymi rozwiązaniami.

Nowa gra Rockstara w przyszłym roku, znamy wynik GTA V i innych gier Take-Two
Gry


GTA V trafiło do sklepów w sile 33 milionów egzemplarzy i zarobiło ponad miliard dolarów. Głównie dzięki temu tytułowi Take-Two w minionym roku fiskalnym zanotowało zysk netto wynoszący rekordowe 2,4 mld dolarów (w poprzednim roku wyniósł on 1,2 mld). Nie tylko produkcja Rockstara miała jednak swój wkład w ten niebywały wynik. Oto wyniki sprzedaży pozostałych gier z katalogu T2:

Borderlands 2 - 9 milionów sztuk

Civilization V - 5 milionów sztuk

BioShock Infinite - 6 milionów sztuk

Firma podała także swój kalendarz wydawniczy na najbliższe miesiące.

NBA 2K15 – Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, PC – 7 października 2014

Borderlands: The Pre-Sequel – Xbox 360, PS3, Windows PC – jesień 2014

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Windows PC, Mac, Linux – jesień 2014

Evolve – Xbox One, PS4, PC – jesień 2014

WWE 2K15 – PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One – rok fiskalny 2015 (kończy się 31 marca 2015)

Kalendarz nie obejmuje jeszcze jednej pozycji, która ukaże się przed końcem marca przyszłego roku, a którą Take-Two wstępnie zapowiedziało. Pod koniec roku fiskalnego światło dzienne ujrzeć ma nowa gra Rockstara na "obecną generację" (czyli PS4 i Xboksa One). Nie podano co prawda żadnego tytułu, ale z wcześniejszych, nieoficjalnych doniesień wynika, ze może chodzić o nową odsłonę Red Dead. Ledwie wczoraj informowaliśmy też, że Red Dead Redemption może ostatecznie trafić na PC. Liczymy na oficjalną zapowiedź podczas zbliżających się targów E3.

Kwestia rozdzielczości Watch Dogs na konsolach wyjaśniona
Gry


Kiedy do sieci trafiły informacje mówiące o tym, że Watch Dogs w wersji na PlayStation 4 oferować będzie rozdzielczość Full HD przy 60 klatkach na sekundę zapanowała ogólna radość. Problem w tym, że informacje te brzmiały aż za dobrze i zgodnie z przewidywaniami nie okazały się ostatecznie prawdziwe.

Wokół sprawy zrobiło się spore zamieszanie i chociaż Ubisoft nie chciał początkowo tego komentować, to został do tego niejako zmuszony. Jak można się domyślić, ujawnione informacje nie będą tak optymistyczne, jak te wcześniejsze. Chociaż...

Watch Dogs działać będzie na PlayStation 4 w rozdzielczości 900p. W przypadku Xboxa One ma być jeszcze nieco niżej - 792p. W obydwu przypadkach dodać należy do tego 30 klatek na sekundę. Wydaje się, że parametry te rozpatrywać trzeba w kategorii rozczarowania. Producent zapewnia jednak, że stworzył tak duży tytuł, że chcąc postawić przede wszystkim na przyjemność z rozgrywki trzeba było z czegoś zrezygnować.

"Rozdzielczość to tylko liczby, tak samo jak ilość klatek na sekundę. Wszystkie te liczby są ważne w aspekcie tworzenia gier, ale dokonywanie konkretnych wyborów zależy od doświadczeń, jakie chce się dostarczyć. W naszym przypadku, dynamika jest ponad wszystko. Poszukiwania i ekspresja jest ponad wszystko. Ludzie mają tendencję do patrzenia na liniowe strzelanki, gdzie wszystkie wspaniałe efekty prezentowane są im w ciasnym korytarzu. Zapomina się jednocześnie, że jeśli zastosuje się te same efekty na otwartym mieście, z ludźmi wokół, potencjalnymi wypadkami samochodowymi i pojawiającymi się osobami z gry wieloosobowej to wszystko dzieje się w tym samym czasie. Ma to więc swoje koszta."

Przypominamy, iż Watch Dogs zadebiutuje 27 maja. Gra dostępna będzie nie tylko na PlayStation 4 i Xbox One, ale również na PC i konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Red Dead Redemption zmierza na pecety?
Gry


Red Dead Redemption to wciąż jedna z najcieplej przyjętych gier w historii – jej średnia ocen w serwisie Metacritic to świetne 95 proc. Produkcja studia Rockstar ukazała się na dwóch konsolach – Xbox 360 i PlayStation 3. i choć od jej premiery minęły już cztery lata, pecetowcy wciąż liczą na to, że Dziki Zachód pojawi się również na ekranach podłączonych do ich komputerów monitorów. Wiecie co, opcja ta nie jest wcale taka niemożliwa.

Źródłem najnowszych doniesień jest użytkownik forum NeoGAF podpisujący się nickiem Lazaro. Podczas przeglądania oficjalnej strony kompatybilności z systemami z rodziny Microsoft Windows natknął się on na stronę produktu Red Dead Redemption. Zgodnie ze znajdującymi się tam informacjami – dzieło studia Rockstar Games otrzymało status zgodności z systemami Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1.

To kolejna już pogłoska na temat rzekomego wydania gry Red Dead Redemption w wersji przeznaczonej na pecety. Przypomnijmy też, że jedna z ostatnich tego typu plotek głosiła, jakoby Rockstar planował taką edycję, jednak miałaby ona być zgodna wyłącznie z bibliotekami DirectX 11.Zamieszczone na stronie Windows Compatibility Center informacje mogą być oczywiście wynikiem pomyłki. Mogą być jednak również zwiastunem, że jedna z najlepszych gier w historii faktycznie zmierza na komputery osobiste.Co Wy na to?

Zwiastun dodatku Expedition do gry Titanfall
Gry


Titanfall okazało się tytułem naprawdę udanym i dlatego też nie brakuje graczy, którzy cały czas się przy nim dobrze bawią, tym bardziej, że od premiery nie minęło jeszcze szczególnie dużo czasu. Mimo tego twórcy przygotowują się już do udostępnienia graczom pierwszego dodatku.

Mowa o Expedition, które zapowiedziane zostało już w poprzednim miesiącu. Zgodnie z tym, czego dowiedzieliśmy się już wcześniej spodziewać należy się tutaj 3 nowych map - Spływ, Grzęzawiska oraz Gry wojenne. Skromne informacje na ich temat były już wprawdzie ujawnione, ale bliżej poznać możemy je dopiero teraz.

Twórcy zdecydowali się opublikować zwiastun, na którym opowiadają o nowych lokacjach nieco więcej. Dodatkowo możemy też zobaczyć fragmenty rozgrywki toczące się na przygotowanych mapach. Wydają się one naprawdę różnorodne, a wedle zapowiedzi na każdej znajdą się elementy, które z powodzeniem wykorzystać będzie można w walce.


Watch Dogs na PS4 w Full HD i 60 kl./s
Gry


Firma Sony oficjalnie potwierdziła, że jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku – Watch Dogs – ruszy na konsoli PlayStation 4 w rozdzielczości Full HD i wcale nie ucierpi na tym płynność. Mamy mieć bowiem do czynienia z pełną szybkością 60 klatek na sekundę.

Studio Ubisoft milczy, ale firma Sony opublikowała na oficjalnej stronie marki PlayStation informację, jakoby to właśnie wersja przeznaczona na konsolę PS4 miała prezentować się najlepiej. Marketing? Być może. Najważniejsze jest jednak ostatnie zdanie – „hakuj wszystko torując sobie ścieżkę przez chicagowskie podziemie, doświadczając Watch Dogs w sposób, który tylko PS4 może zapewnić, z 60 klatkami na sekundę w 1080p”.

Kwestia wydajności w PS4 i Xbox One to jeden z głównych tematów wojny konsol nowej generacji. Studio Ubisoft było już wielokrotnie pytane o to, która platforma radzi sobie lepiej, ale za każdym razem odmawia konkretnego komentarza. Wcześniejsze plotki sugerowały, że Watch Dogs na konsoli Microsoftu ruszy jedynie w rozdzielczości 960p. Jednak według tych samych doniesień obie platformy miały zapewnić tylko 30 klatek na sekundę.

Cóż, pozostaje więc tylko czekać na kolejne informacje. Przypomnijmy jeszcze, że premiera gry Watch Dogs planowana jest na 27 maja bieżącego roku. Platformy docelowe – poza Xbox One i PlayStation 4 – to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Aktualizacja - 13.05.2014

Sony usunęło informację ze strony. Wygląda więc na to, że jednak nie będzie tak dobrze.

Komu ufać? Czyli przegląd bohaterów w Watch Dogs - zwiastun
Gry


„W tym mieście tylko nieliczni mogą poruszać się poza systemem. Niektórzy są przyjaciółmi. Inni wrogami. A czasem nie sposób stwierdzić, kto jest kim” – takimi słowami wita nas najnowszy zwiastun jednej z najgorętszych premier tego miesiąca – Watch Dogs.

Studio Ubisoft zdecydowanie nie szczędzi nam nowych materiałów wideo, promując tym samym jeden ze swoich największych tegorocznych tytułów – Watch Dogs. Wiemy już wszystko? W nowym zwiastunie twórcy udowadniają nam, że niekoniecznie. Poznajemy w nim głównych bohaterów gry – każdy ma swoją charakterystyczną osobowość, a odpowiedź na pytanie komu z nich powinniśmy zaufać wcale nie jest taka oczywista.

Studio Ubisoft od dawna zapewnia, że Watch Dogs ma być grą wielowymiarową. Nowy materiał wideo zdecydowanie to potwierdza. Słowa jednak słowami – zobaczcie sami:

Nowe Call of Duty idzie dalej w przyszłość - jest pierwszy zwiastun
Gry


Pierwsze oficjalne informacje na temat nowej części serii Call of Duty poznać mieliśmy w niedzielę. Okazuje się jednak, że nie musimy czekać nawet tych kilkudziesięciu godzin, ponieważ Activision już teraz uchyliło rąba tajemnicy.

Nowa część serii to Call of Duty: Advanced Warfare, które zgodnie z naszymi przewidywaniami nie zabierze nas do czasów I wojny światowej, co niektórzy próbowali ostatnio wmówić graczom. Będzie zupełnie odwrotnie, ponieważ najprawdopodobniej wybierzemy się w przyszłość i już teraz widać, że będzie to widocznie w trakcie rozgrywki.

Fabuła koncentrować będzie się na prywatnej korporacji wojskowej (jej szefa zagra Kevin Spacey), która przeciwstawi się działaniom amerykańskiego rządu. Łatwo domyślić się, iż konflikt rozwiązywany będzie siłowo i tutaj dochodzimy do chyba najciekawszych informacji.

W grze dostępne będą nie tylko futurystyczne bronie, ale również bardzo ciekawe pojazdy, drony czy mechy. Co więcej, żołnierze używać będą specjalnych kombinezonów znacznie zwiększających ich możliwości. Będą mogli oni skakać na duże odległości czy używać kamuflażu.

Więcej informacji poznać powinniśmy w niedzielę. Teraz zostawiamy Was z pierwszym zwiastunem gry, który zdradza też datę premiery Call of Duty: Advanced Warfare - 4 listopada 2014 roku.

Na ile godzin wystarczy nowy Wolfenstein?
Gry


Premiery jakiej gry najbardziej obecnie wyczekujecie? Jeśli Wolfenstein: The New Order, to z pewnością nie jesteście sami. Machine Games zdaje się szykować naprawdę interesującą produkcję, o której na ostatniej prostej przed debiutem dowiadujemy się jeszcze czegoś ciekawego.

Jens Matthies, dyrektor kreatywny Wolfenstein: The New Order, zabrał głos w sprawie długości kampanii, która oddana zostanie tutaj w ręce graczy. Chociaż temat ten był już poruszany wcześniej, to okazuje się, że nie wyjaśniono go do końca.

Wprawdzie ponownie wspomina się o około 20 godzinach rozgrywki, ale tak naprawdę nie trzeba będzie na tym kończyć zabawy. Twórcy postarali się bowiem o to, by można było przejść grę jeszcze raz i poznać wtedy nieco inną historię.

"Myślę, że przejście gry zajmie około 20 godzin. Będzie jednak wiele zachęt do zagrania pod raz drugi, zwłaszcza po to, by zbadać alternatywną linię czasową. Ta gra jest przeznaczona dla pojedynczego gracza, ale została zbudowana by zachęcać do powracania do niej. Przede wszystkim, gracz dokonuje ważnego wyboru już na początku, w wyniku którego zmienia się klimat tej historii. Zaleca się podjąć drugą próbę przejścia gry by zobaczyć, co się stanie, jeśli dokona się innego wyboru."

Premiera Wolfenstein: The New Order odbędzie się 20 maja. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Nowy Unreal Tournament potwierdzony
Gry


W zeszłym tygodniu Epic Games dość niespodziewanie zapowiedziało, iż możemy zacząć przygotowywać się na wielki powrót serii Unreal Tournament. Póki co dotrzymano pierwszego danego słowa - oficjalnie zapowiedziano nową grę.

Weilu szczegółów jednak jeszcze nie poznaliśmy. Kolejna część z bardzo lubianej przez wielu graczy serii nosić ma nazwę Unreal Tournament, co sugerować może nam, iż będzie to przynajmniej w pewnym stopniu restart tego cyklu.

Co warte podkreślenia, gra ma być darmowa, ale mimo tego twórcy obiecują, iż nie pojawią się tutaj mikropłatności. Dodatkowo, ważna ma być współpraca z fanami i to już na etapie produkcji.

"Z przyjemnością informujemy, że będziemy robić tę grę razem z Wami. Wiemy, że fani są tak dużymi pasjonatami Unreal Tournament, jak my. Wiemy, że macie świetne pomysły i opinie o tym, w jakim kierunku nowa gra powinna iść i czym powinna być." - Steve Polge, starszy programista Epic Games

Pierwsze zapowiedzi są jednak takie, że głównym celem jest przygotowanie gry wiernej korzeniom tej serii, a więc sam schemat rozgrywki powinien pozostać bardzo podobny do tego, co już poznaliśmy.

Nowy Unreal Tournament pojawi się jedynie na PC. O dacie premiery na tę chwilę dość cicho, ale raczej nie będzie ona miała miejsca szczególnie szybko.

Strona 241 z 241 << < 238 239 240 241
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

yakashaki
12/01/2020 20:55
proszę o kontakt, macie może cracka do nfs underground 2?

diegoHema
01/08/2017 03:13
Ways to avail benefits of [url=http://postrss.com]R
SS Feed's[/url] for Your Site? [url=http://postrss.com/]
[img]http://postrss.com/w
p-content/uploads/2015/12
/reklama.jpg[/img]


caskais
03/07/2017 01:24
prosze o wiadomosc pw

caskais
03/07/2017 01:21
Witam wszystkich. Wyjasni mi ktos jak moge pobierac gry z waszej strony? Macie duzo tytulow lecz niczego nie widze. Pozdarwiam

SheriPhymn
02/04/2017 23:42
new electric intank fuel pump module assembly for car 04 09 mazda 3 2 0l 2 3l e8591m p76308m lf661335xf fg1249 lf66 13 35xc, [url=https://shop-number.
one/products/new-electric
-intank-fuel-pump
Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu